Vampire Knight-Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Knight-Tr

Vampire Knight Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

gakuen aLice tanıtım

YazarMesaj
cRy
Admin
Admin
cRy

gakuen aLice tanıtım Empty
MesajKonu: gakuen aLice tanıtım   gakuen aLice tanıtım Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 3:34 pm

gakuen aLice tanıtım GakuenAlice2
künye
Adı: Gakuen Âlice
Diğer Adları: Campus Alice Alice Akademisi
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 26
Kategori: Komedi, büyü, romantizm
Yılı: 2004

Yapımcı: Group TAC
Şuan yayınlandığı kanal: kanal 7
Sakura Mikan, eski ve fakir bir okulda okuyan sıradan bir öğrencidir. Okulun kapatılacağını öğrenen Sakura kendi çapında bunu engellemeye çalışmaktadır, ama pek başarılı değildir. Bu sırada en yakın arkadaşı, canından çok sevdiği Hotaru'nun okul değiştireceğini öğrenir. Dünyası başına yıkılan Mikan, birlikte yaşadığı -ailesinin tek ferdi- büyükbabasına Hotaru'yu görmeye Tokyo'ya gideceğini yazan bir mektup bırakır. Ama işler karışır ve Mikan kendini "Alice Akademisi" olarak bilinen, birbirinden farklı özel güçleri olan öğrencilerin okuduğu akademide öğrenci olarak bulur. Hemde Hotaru'yla aynı sınıfta...
Kendi Alice'inin ne olduğunu bile bilmeyen Mikan, sınıf tarafından dışlanır, bakalım Mikan kendini sınıfa, özelliklede okulun belalısı Natsume'ye kabul ettirebilecekmidir...

Alice: Akademide okuyan öğrencilerin sahip olduğu güçlerdir. Her gücün bir seviyesi, alanı vardır. Öğrenciler alice'lerine göre özel sınıflarda da eğitim alırlar.

Ana Karakterler:
Mikan Sakura: enerji dolu, neşeli, canayakın, biraz sakar ve bazende aptal bir kızdır. Hotaru'ya olan bir saplantısı vardır. Alice'i sürpriz

Hotaru İmai: sakura'nın -çaktırmasada- en yakın arkadaşıdır ve onu çok sever. Alice'i "icat"tır. Yaptığı icatlarla birçok işadamının hayallerini süsleyen kızdır.

Natsume Hyuga: okulun en popüler ve korkulan kişisidir. Çoğunlukla dersleri eker, Mikan'ın yardımcı partneri olarak seçilsede ondan hiç hoşlanmaz. Alice'i "dangerous ability" sınıfına giren "ateş"tir.

Ruka: Natsume'nin kankası, aslında canayakın ve sevimlidir. Ama Natsume gülmediği için oda gülmez ve herkese soğuk davranır.Elinde sürekli bir tavşan taşır (gerçek). Alice'i "hayvanları etkileme"dir.

Yorum:Alice okulda adlı seri Kanal 7 ekranlarında gösterilmeye başlandı.Pazartesi ilk bölümü yayınlanan seri hafta içi 12:20 (kanal 7 12:30) de yayınlanmaktadır.
gakuen aLice tanıtım Gakuen-alice3

gakuen aLice tanıtım Gakuen_Alice_by_silverfire15

gakuen aLice tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» air tV tanıtım
» Bleach tanıtım
» b-daman tanıtım
» BLOod+ tanıtım
» Last exiLe tanıtım