Vampire Knight-Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Knight-Tr

Vampire Knight Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vampire Hunter tanıtım

YazarMesaj
cRy
Admin
Admin
cRy

Vampire Hunter  tanıtım Empty
MesajKonu: Vampire Hunter tanıtım   Vampire Hunter  tanıtım Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 3:42 pm

Vampire Hunter  tanıtım VampireHunterD-Bloodlust
Anime'nin Adı: Vampire Hunter D: Bloodlust
Diğer Adları: バンパイアハンターD
Kategori: Film
Tür: Vampir, Korku, Fantastik, Drama
Yayım Tarihi: 17/4/2001
Firma/Stüdyo: Madhouse Studios
Türkiye'de: Yayımlanmadı

Yapımcılar/Sanatçılar:

Yönetmen: Yoshiaki KAWAJIRI
Senaryo: Yoshiaki KAWAJIRI
Animasyon: Yoshiaki YANAGIDA
Müzik: Marco D'AMBROSIO
Dizayn: Yoshitaka AMANO, Yutaka MINOWA, Yasushi NIRASAWA
Orjinal Eser: Hideyuki KIKUCHI

Tanıtım:

Vampirlerin ve iblislerin yer yüzünde gezdiği, karanlık bir dünyada vampir bir babanın ve ölümlü bir annenin oğlu olan bir dampir, D kanını taşıdığı her iki ırkın korkusunu kazanmış bir vampir avcısıdır. Vampirlerin sahip olduğu zafiyetlere yalnızca belirli bir oranda sahip olan D, insanlar arasında yaşamaya çalışsa da toplumlarına kabul edilmemektedir.

Yer yüzünde kalan son vampirlerden Meier Link, Charlotte Elbourne'u kaçırır. Charlotte'un babası D'yi kızını geri getirmesi için kiralar ve eğer vampire dönüşmüşse insancıl bir şekilde öldürmesini ister. Charlotte'un abisi de kardeşini geri getirmeleri için Marcus Kardeşleri kiralamıştır. D ve Marcus Kardeşler Link'e ulaşmak için hem birbirleri ile hem de zamana karşı yarışacaktır.

Vampire Hunter D: Bloodlust, Hideyuki Kikuchi'nin "Demon Deathchase" isimli üçüncü Vampire Hunter D romanından uyarlanmıştır.

Bağlantılı Animeler:

Vampire Hunter D (Film) (1985)

Vampire Hunter tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası