Vampire Knight-Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampire Knight-Tr

Vampire Knight Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

trinity bLood tanıtım

YazarMesaj
cRy
Admin
Admin
cRy

trinity bLood tanıtım Empty
MesajKonu: trinity bLood tanıtım   trinity bLood tanıtım Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 3:47 pm

trinity bLood tanıtım Trinity_Blood__Forbidden_by_LadyShieru
künye
Adı: Trinity Blood

Türü: TV Serisi

Bölüm Sayısı: 24

Kategori: Vampirler,

Yılı: 2005 [Bu Yıla Ait Animeler]

Web Sitesi: http://www.kadokawa.co.jp/toribla/

Yapımcı: GONZO, WOWOW, Victor Entertainment,

tanıtım
Uzak gelecekte, mahşer sonrası uygarlıklar yıkılmış, vampirler ortaya çıkmıştır. Böylelikle insanlar ve vampirler arasında amansız bir savaş başlamıştır. Kahramanımız Abel Nightroad, Vatikan’a bağlı gezgin bir pederdir. Vatikan da Catherina tarafından insanlığı korumak için kurulan özel bir timde çalışmaktadır. Bu timdeki herkes gibi onun da özel bir yanı vardır. Kendisi bir “crusnik” yani vampirlerin kanıyla beslenen bir vampirdir. Bir yolculuk sırasında Esther Blanchett ile yolları kesişince Esther’in kaderinin değişmesini, insanlar ve vampirler arasındaki bu savaşta önemli bir rol oynamasını sağlar. Vampirler ve insanlar arasındaki savaş devam ederken üçüncü bir güç “Rozen Kreuz” ortaya çıkar. Amaçları dünyanın sonunu getirmektir. Bu tehdide karşı insanlar ve vampirler nasıl karşılık verecektir.

trinity bLood tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BLOod+ tanıtım
» Blood: The Last Vampire
» Black Blood Brothers
» air tV tanıtım
» Pokemon tanıtım